Tirana Photos & Videos

5 minutes ago

Orë e mençur (Smartwatch) me super zbritje, kompatibil për Sistemin Operativ Android dhe IOS. Nga 24.99 € në #zbritje për vetëm 14.99€ Vjen me 3 ngjyra: E zezë (black), e hirtë (silver) dhe Ari (gold)--- Specifikat: - Mund ta përdorësh SIM kartelën, - Mund ta përdorësh TF Card( Memory Card) - Ka matësin e shëndetit ( kalori, ecje, ngjitje, levizje) - Senzorët e të fjeturit(gjumi i thellë, gjumi i lehtë, dhe zgjimi nga gjumi) - Përkujtuesi ( kujdeset për datat me rëndësi duke zgjedhur kohën etj.) - Posedon kamerë - Ekrani HD - Lidhje me Bluetooth (kur është telefoni larg orës ju përkujton) Porosit ne faqe, Viber-Whatsapp +386 43 541 334 #butriors #tetova #gjakova #peja #tirana #prizren #prishtina #prizren #mitrovica #struga #shkupi #shkodra #luanator #dhuratadora #noraistrefi #noramall #noramall

20
18 minutes ago

Depilator për Vetulla , hundë dhe cilëndo pjes të fytyres FLAWLESS 1 copë 11.99€ 2 copë 17.99€ #Transporti FALAS Depilatori më i shitur i vetullave në Botë tani vjen vetëm tek ne. Modeloni vetullat pa patur nevojë të shpenzoni në sallonet për modelimin e vetullave. Tani do ta keni makinën tuaj kudo që shkoni me vete, e lehtë për tu përdorur dhe shumë praktike. ✅Heq qimet lehtësisht dhe pa dhimbje ✅E lehtë për tu përdorur dhe praktike ✅Preciz në modelimin e vetullave ✅Nuk e irriton lekuren ✅Perfekte për lëkurë sensitive Për të porositur na shënoni në insta direct ose në viber +38346185142 #kosovo #prishtina #tirana #peja #gjilan #gjakova #prizeren #mitrovica #ferizaj #Suhareka #malisheva #rahovec #deçan #junik #vitia #gjilan #kaçanik #kamenica #fushkosova #drenas #skenderaj #vushtrri #podujeve

60
29 minutes ago

Kapitulli #200 , -Jo nk donte qe ajo ta bente vetem per te,duhej te fliste me te,perderisa duheshin ai moment duhej te ishte i te dyve,,ndryshe nk kishte asnje kuptim... -Sara...i peshperiti duke e shtrenguar ne krahet e tij dhe e puthi lehte ne balle,nk po gjente as guximin brenda vetes ti thoshte qe asgje nk do ishte si ate nate ne ate hotel,ai e dashuronte,cdo gje do ishte ndryshe... -Franc..per mua eshte hera e pare,,peshperiti ajo me gjysme zeri si e zene ne faj dhe uli veshtrimin,, Ai nk mund ta besonte,,e kishte kuptuar qe dicka nk shkonte por kishte menduar se cdo gje ishte per faj te asaj nate ne ate hotel te mallkuar... Ai e pa i habitur,, -po me thua qe ate nate ne hotel ai perbindesh nk te ka prekur!!!!,,, Po atehere pyeti veten cfare kishte ndodhur ate nate midis Sares dhe Tonit cfare e kishte ndalur valle ate bastard!!?? -Franc po te them qe skam pasur asnjehere te dashur dhe ate nate nk ndodhi asgje,sepse nk duhej te ndodhte asgje,preferova te vdisja sesa te isha e atij njeriu,,une dua te jem vetem e jotja Franc,e jotja,, Skishte ndodhur asgje ate nate,i degjoi mire ato fjale,,ai njeri nk e kishte prekur Saren,por ajo kishte rrezikuar jeten qe ai njeri mos e prekte,kishte preferuar te vdiste. O zot ai njeri meritonte vetem te vdiste,,cdo dite qe kalonte ishte e tepert per te,,, Puthi lehte syte e saj,pa lotet e saj, Sa donte ti ndalte ato lotet e saj,por asgje nk do perseritej me ai do ishte gjithmon per te,,e dashuronte Saren me shume se jeten e tij. Nk e kishte menduar kurre qe nje vajze si ajo nk kishte pasur kurre nje te dashur ne te kaluar,, -pse sme ke thene qe ske pasur asnjehere nje te dashur,,i buzeqeshi ai dhe e puthi,, -sepse ti nk me ke pyetur asnjehere Franc,ne nk kemi biseduar asnjehere per keto gjera,i tha ajo duke e puthur perseri,, E vertet ai nk e kishte pyetur kurre dhe as nk i kishte interesuar ndonjehere nese ajo kishte pasur apo jo nje te dashur ne te shkuar,,ajo e dashuronte,ajo tani ishte e tij dhe kaq i mjaftonte,kaq donte,fundja kishte menduar gjithmon qe sic kishte pasur ai nje jete ne te shkuar ashtu mund te kishte pasur dhe ajo..ata skishin folur kurre per te shkuaren e njeri-tjetrit., - , #vazhdon ♥️🙏🏻

2867
44 minutes ago

Parts from live performance of our group #europaincanto

81
51 minutes ago

SE ZOTI ESHT I MADH TDREJTIN NI USHTRI SE RZON🙌😍🙏🏻 @tayna #ringring

62
53 minutes ago

AirPods tani vijne dhe me tjeter ngjyre CAMOUFLAGE 💚 👉Perfito nga oferta me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 2490 Leke 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-5 dite Follow @royalmobile.al per me shume produkte te tjera cilesore ❤️ ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositnëinstadirect #porosit_tani_online📤

320
56 minutes ago

"Nuk jam nga ato qe qajn e vajtojn,por jam nga ato qe per dashuri luftojn." Tagg dikë .. ! 🤩 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ [Double tap] për më shumë Theniemotivuese çdo ditë😍😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ @ThenieMotivuese.al 👈Follow ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen 🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 🔥 @ThenieMotivuese.al 💡 👈Follow Faqen🇦🇱 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie  #theniemotivuese #motivim #inspirim #albanian #albania #shprehje #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #stresi

2130
3 hours ago

Butik “BEVI” 🛍 -50% Ulje 🤗 Adresa: Rruga Myslym Shyri 10 metra nga unaza, përball bankës BKT. Ju mirëpresim! 😊 #tirana #albania

450