Albanian Photos & Videos

23 minutes ago

Beautiful isn’t it? Porto Palermo ♥️ ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Follow 👉🏻 @prettylittlealbania👈🏻 Follow 👉🏻 @prettylittlealbania👈🏻 Follow 👉🏻 @prettylittlealbania👈🏻 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #albania #albanian #visitalbania #albania🇦🇱 #albanians #beautifulalbania #coloursofalbania #sharealbania #discoveralbania #intvalbania #portopalermo #shqiperia #ksamilislands #ksamilalbania #visitksamil #beach #beachlife #beachday #beaches #beachtime #beachvibes #beachdays #traveling #travelling #travelblogger #traveler #traveller #travelingram #traveltheworld #travel at Porto Palermo @ Ali Pasha's Place

160
26 minutes ago

𝒵𝑜𝓉𝒾 𝓉𝑒 𝒿𝑒𝓅, 𝓆𝓀𝒶 𝓂𝑒𝓇𝒾𝓉𝑜𝓃. #albanian • Gott gibt dir, was du verdienst. at Frankfurt, Germany

20
26 minutes ago

ℱ𝒶𝓂𝒾𝓁𝒿𝒶 𝒶𝓈𝒽𝓉 𝓂𝒶 𝑒 𝓋𝑒𝓆𝒶𝓃𝓉𝒶 𝓃𝑒 𝒿𝑒𝓉. #albanian • Die Familie ist das wichtigste im Leben. at Frankfurt, Germany

30
44 minutes ago

Kapitulli #211 , -Te fliste me te??E cfare te fliste cfare ti tregonte,,nk gjente guximin,, Sara shkoi ne dhomen e saj dhe telefonoi Francin qe te vinte ta merrte nk donte me te rrinte ne ate shtepi me Elenen.. Nxorri valixhen dhe futi gjerat e saj,,E donte Francin dhe as nk kishte ndermend te hiqte dore nga ai duke degjuar perrallat e Elenes,, Elena pas pak pa makinen e Francit qe ndaloi para shtepise se saj,,nk ishte e mundur pikerisht ai i duhej ne ato momente qe te shfrynte ate inatin e saj qe kishte perbrenda,,ai kishte ardhur ne momentin e duhur.. Ai zbriti nga makina dhe shkoi drejt shtepis,pa qe Elena ishte aty jasht si gjithmon me cigare ne dore,kur ajo ishte nervoze mund te mbaronte dhe nje paket te tere. Ai e dinte se cfare kishte ndodhur,i mjaftoi zeri i Sares ne telefon duke qare,me siguri ishin zene..s'kishte shpjegim tjeter,e dinte qe Elena do e priste Saren me kembet e para,, Ai nk i foli fare Elenes u drejtua nga dera per te hyre brenda,,por Elena vuri doren ne dere dhe nk e la te futej,, -Nk dua te shoh me ne shtepine time,,i tha ajo e nxehur,,, -kam ardhur te marr Saren,prandaj kursei fjalet se sme intereson asgje,,nk dua te degjoj ty dhe nk dua as te zihem me ty Elena,, -Ti sdo futesh ne kete shtepi,,vetem nese kalon mbi trupin tim,ajo vajze sdo dali nga kjo dere,prandaj zhduku,,,i tha me inat ajo,, -elena leri llafet,mos me detyro te perdor forcen,largohu nga dera,,, -Arrite ta cosh ne shtrat apo jo,,e arrite ate qe doje,,nk ishte e veshtire per ty,sepse ajo budallacka ka humbur koken pas teje,,tani zhduku qe ketu,, -Elena mjaft,,i bertiti ai,, -pse nk e le te qete,,ajo nk eshte si ato kuckat e tua qe argetohesh dhe kalon kohen me to,,ti nk mund te luash me Saren,eshte vajza ime,i kam dedikuar gjithe jeten time asaj vajze,qe ajo te jete dikushi ne jete,,ajo eshte jeta ime,jetoj per te,,nk mund te vish ti dhe ti shkaterrosh jeten,kush dreqin je ti???,i uleriu ajo,, -Elena ti po me cmend,e dua Saren dreqi e mori kur do e kuptosh,ajo eshte edhe jeta ime,nk mund te me ndash nga ajo,hapu nga dera Elena,,e urdheroi ai,,por jo ajo as nk kishte ndermend ta lejonte te futej ne shtepi,,rrinte aty pa levizur,

30611
2 hours ago

This look is giving us LIFE! We’re ready for summer🌞. Regram: @_themakeupdoll @fashionnovacurve Are you here for the neon moment in the fashion industry rn? Im so obsessed with this neon cardigan from @fashionnovacurve 🤩 ____________________________________________ 📸 @coys_wifey ____________________________________________ #fashionnovacurve #fashionnova #tezzaapp #traveldiaries #travelphotography #sheisnotlost #dametraveler #womenwhoexplore #beautifuldestinations #gltlove #glt #wanderlust #travel #travelgram #instatravel #adventure #travelphotography #traveladdict #travelholic #traveltheworld #travelblogger #beautifulplaces #exploreeverything #globetrotter #theglobewanderer #travelgoals #neverstopexploring #albanian #puertorican #misskosovo #kosovo

3421
3 hours ago

😕

3236